מיטל גמליאל | עיצוב שמלות כלה

מיטל גמליאל אחת המעצבות המובילות בענף בתחום עיצוב שמלות הכלה, עבור מיטל גמליאל כל כלה היא מקור להשראה, וכל שמלה שהיא מעצבת היא יצירת אומנות שעומדת בפני עצמה, איכות, מקוריות ורמת גימור גבוהה הם ערכים שעליהם לא מתפשרת, כל שמלה מעוצבת בקפידה בשילוב תחרות מיוחדות, בדים איכותיים ונעימים, חרוזים יפיפיים ואפליקציות עשירות בטקסטורות, לקבלת מראה ייחודי ועוצר נשימה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. התפירה היא ברמה עילית הוט- קוטור ללא פשרות.

 

מיטל גמליאל עובדת גם עם כלות מהמגזר החרדי, ומתאימה עבורן שמלות צנועות ויפיפיות, שהולמות אותן בצורה הטובה ביותר.

 

עיצוב שמלת הכלה בסטודיו של מיטל גמליאל הוא מסע משותף, שלה ושלך, שמטרתו היא להתאים לך את השמלה המושלמת, זו שתהלום את גופך, ותשקף את נפשך. כל כלה שמגיעה למיטל גמליאל זוכה ליחס אישי ולליווי צמוד לאורך כל תהליך העיצוב והתפירה. את יותר ממוזמנת להגיע לסטודיו של מיטל גמליאל, ולבחור ביחד את סגנון השמלה ואת הבד שממנו היא תיתפר. ביחד עם הצוות המקצועי תעברי את המדידות ותגיעי ליום הגדול, שבו תהיי הכי יפה והכי זוהרת בזכות היצירה המשותפת שלך ושל הסטודיו.

 

הסטודיו של מיטל גמליאל מציע לך פינוק מיוחד ביום החתונה.

בסטודיו מתארחות רק שתי כלות ביום חתונתן מתוך מטרה לתת לך את הנוחות המרבית והאווירה הביתית ביום חתונת.

את הבוקר תתחילי בארוחת בוקר מפנקת, שאחריה תוכלי להיכנס לג'קוזי. לאחר מכן תעצבי את שערך ותתאפרי, ולבסוף – תלבשי את שמלת הכלה שלך.

אחרי שתהיי מוכנה, אנו יערכו לך טקס יציאה מיוחד. לצלילי מוזיקת רקע נעימה, את תעמדי מאחורי וילון, שיעלה לאט לאט. מצדו השני של הווילון יעמוד בעלך המיועד, שיפגוש אותך במראה המושלם שלך. יחד, יד ביד, תצאו שניכם מהסטודיו של מיטל גמליאל, מאוהבים ונרגשים, אל עבר העתיד המשותף שלכם.

בואי לסטודיו של מיטל גמליאל כדי להגשים את חלומותייך ולאפשר לך להיות ביום חתונתך הכי יפה שיש, קסומה ומיוחדת, כך שאיש לא יסיר ממך את המבט.

 

נשמח להיות חלק מהיום החשוב בחייך...

לתיאום פגישת היכרות
התקשרי עכשיו:
053-9344553

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב