טיפים לכלה

בבחירת שמלת הכלה הביאי איתך מלווה אחת שמכירה אותך טוב ומבינה את הטעם שלך, ומה מחמיא לך, יותר מלווים יותר דעות שעלולות לבלבל אותך. הקשיבי למעצבת שלך ולעצותיה, מיטל גמליאל מתמחה בהלבשת כלות והיא תתאים עבורך את השמלה המושלמת!, ובכך יכולה לחסוך לך תסכול רב הנובע מבחירת שמלה לא מתאימה.בחירת נעליים היא נושא חשוב מאין כמוהו. נוחות היא הדבר הכי קריטי שכן קשה לרקוד בחתונה עם רגליים פצועות וכואבות, הצטיידי בנעלי כלה כחודש לפחות לפני יום האירוע , כך גם תוכלי להתרגל אליהם וללכת איתם בבית, הגיעי  עם הנעליים למדידות האחרונות, כדי להתאים את אורך השמלה לפי גובה נעלייך.

הורידי לטלפון שלך תסרוקות שאת אוהבת וכך גם איפור ובכך יהיה לך יותר קל להתייעץ עם המאפרת והמסרק לגבי התאמת התסרוקת והאיפור לפנייך.

להכין רשימת טלפונים של הספקים שאותם בחרתם לערב המיוחד שלכם,

להכין במעטפות כסף מזומן לספקים שצריכים לקבל תשלום בסוף האירוע ( רב, טיפים למלצרים, מנהל אירוע..), תכתבו שמות על כל מעטפה.

קחי לך תיק איפור למקרה שתרצי להתרענן מעט או להוסיף משהו משלך, היום הרבנות מאפשרת לכלות לבצע טבילה במקווה יומיים לפני החתונה, הדבר מוריד מהלחץ ההמלצה היא לסדר את הציפורניים יום קודם לאירוע.

ביום שלפני החתונה הקפידי לישון לפחות 8 שעות.

עם אתם הולכים למלון אחרי החתונה לא לשכוח לארוז הכל ולהשים עוד ערב קודם את התיק ברכב,

היום ארוך ומעייף אל תשכחי לדאוג לעצמך שתי הרבה מים אכלי ארוחת בוקר, הימנעי מהתייבשות במיוחד אם מדובר בעונת הקיץ החמה,  יהיה מאוד מבאס אם תגיעו לחופה גמורה ועייפה או עם כאבי ראש...

 

למאמר בנושא - מה לא לשכוח ביום החתונה לחצו כאן 

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב