לפני החתונה הימנעי...

לפני החתונה..
מיטל גמליאל מעצבת שמלת כלה מסבירה ממה כדאי להימנע לפני מספר שבועות לפני החתונה ומדוע.
כדאי להימנע לפני החתונה.. לפחות שישה שבועות לפני האירוע 
רצוי להימנע מהחלפת תכשירי טיפוח לגוף 
אבקת כביסה
גלולות למניעת הריון 
מומלץ לא לנסות חומרים חדשים על עור הפנים, לפחות חודש ימים לפני החתונה, 
יתכן  כי יש לך רגישות לתכשירים קוסמטיים או חומרי ניקוי ולא כדאי שתגלי זאת כשבוע ימים לפני החתונה חומרים מסויימים עלולים להזיק ולגרום לאלרגיות ואדמומית.
רצוי לעשות טיפולי פנים כחודש ימים לפני האירוע
מעצב השיער עודד גמליאל ממליץ לצבוע את שערך כשבוע וחצי לפני אירוע החתונה , ואפילו שבועיים במיוחד עם את מתכוננת לעשות שינוי צבע בשערך, כך יהיה לך זמן לשינויי צבע במידה ואינך תתחברי לגוון החדש.
שבוע לפני החתונה הימנעי מאכילת נתרן מיותר , כלאמר הימנעי מאכילת מזונות מלוחים יתר על המידה ובכך תוכלי להבטיח לעצמך הורדה של מספר ק"ג בקלות וללא מאמץ של ממש.
שמש.. חשוב גם להיזהר משיזוף והתזות צבע לגוף, לפחות חודש וחצי לפני החתונה,  בכדי שיהיה  מספיק זמן לשינוי לפני החתונה במידה  והתוצאה לא תהיי לשביעות רצונך .
עיצוב גבות והסרת שפם, חשוב לעשותם לכל המאוחר שלושה ארבע ימים לפני החתונה למניע אדמימיות על עור הפנים
מומלץ למרוח קרם לחות באופן קבוע מידי בוקר וערב , גם באיזור העיניים ולהשתמש בקרמים טובים על מנת שהמייק אפ ישב טוב על העור ולא יראה כמו שפכטל, כשהעור יבש המייק אפ לא נמרח טוב ואף מבליט את היובש בפנים.
סידור ציפורנייך כיום לפני החתונה, כאשר הציפורניים שלך מרוחות כבר בלק ונראות מרהיבות ומסודרות הימנעי מלעשות זאת ביום חתונתך.
מיטל גמליאל מעצבת שמלות כלה במרכז מסבירה שהתקופה לפני החתונה היא איננה זמן לניסיוניות של תכשירים חדשים על גופך ועור פנייך.
מיטל גמליאל מדגישה שהמטרה היא לעשות דברים בהפרשי זמן סבירים שיאפשרו לך במקרה הצורך לשנות ולא להגיע למצב של תוצאה שאיננה רצויה ביום החתונה, מה שעלול לגרום לך ללחץ מיותר .

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: מה לא לשכוח ביום החתונה 

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב