שמלות כלה מעוצבות

אין עוד אחת כמוך. את אחת ויחידה ולכן- מיוחדת. טבעי שתרצי שמלת כלה מעוצבת, שתיוצר ותעוצב למענך, בשבילך, ביום החשוב  והמרגש בחייך. שמלות כלה מעוצבות הן מלאכת מחשבת. כדי ליצור ולעצב את השמלה המושלמת, חשוב לקחת בחשבון פרמטרים שונים. עיצוב השמלה מתבצע תוף שיתוף פעולה מלא והדוק בין מי שממונה על עיצוב השמלה ומי שעתידה ללבוש אותה. שמלת כלה מעוצבת אמורה להיות גם שמלה שנוח להסתובב אתה ולא להסתפק רק בהשארת רושם על הרואים אותה.

 

את לא דוגמנית- את כלה

 

שמלות כלה מעוצבות בפרט ושמלות כלה בכלל לא אמורות להיות תלויות על קולבים או על דוגמניות. אלה שמלות שאמורות להילבש, גם ואולי בעיקר ליום ו/או לערב אחד. בעיצוב שמלת הכלה נלקחים בחשבון שיקולים שונים (עלותה היא ודאי אחד מהם אבל לא בהכרח החשוב ביותר). עיצוב השמלה אמור להלום את זו שלובשת אותה, לכן חשוב שעיצובה ייעשה על פי רצונה והעדפותיה של הכלה, על פי טעמה האישי. שמלה לא אמורה להיות בהכרח יוקרתית ומהודרת, יוצאת דופן בעיצובה רק ואולי בעיקר כדי להיראות שונה וייחודית. היא אמורה להיות בגד כלולות יפה, נעים ונוח.

 

עיצוב השמלה הוא עיצוב הגוף

 

הואיל ולכל אישה יש גוף שונה מן הסתם שמלה שנתפרה שלא על פי מידותיה לא תיראה יפה עליה. מכאן נובע הרצון של כלות רבות לפנות אל מעצבי שמלות כלות מקצועיים. טבעי שאישה תרצה להבליט איברים מסוימים בגופה- אם בכלל- ולהצניע אחרים. ניתן לעשות זאת באמצעות עיצוב השמלה. אחד מתנאי הסף הנדרשים מבחינת הכלה הוא התאמת השמלה לגופה באופן שישביע את רצונה. שמלות כלה מעוצבות ויפות ככל שיהיו עלולות לא להתאים לכלה אם הן אינן מעוצבות לטעמה האישי.

 

אזור הנוחות שלך

 

שמלת כלה אמורה להיות נוחה. יום החתונה בכלל והערב שבו מתקיימת המסיבה בפרט הוא יום של תנועה רבה. שמלה שאינה מאפשרת לכלה לנוע בחופשיות; שמלה שהכלה חשה שהיא חונטת וחונקת אותה בתוכה – תהיה מעוצבת ככל שתהיה, היא לא שמלה שמתאימה לאירוע זה. האתגר שניצב בפני מעצב או מעצת שמלת הכלולות הוא אתגר כפול: לעצב שמלה יפה ומרהיבה שתהיה גם נוחה ונעימה

 

למאמר בנושא - בחירת שמלה מושלמת לחצי כאן!

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב