שמלות כלה 2018 - כי גם בתחום זה יש חידושים!

כבר מגיל צעיר מאוד חולמת ומדמיינת כל ילדה על יום חתונתה. בכל חג פורים יש ילדות רבות שמתחפשות לכלה. בעבר הייתה הכלה לובשת שמלה  לבנה עם הינומה וזר פרחים בידה כשהיא צועדת לצד בחיר ליבה אל עבר החופה מלווה בהוריהם וקרובי משפחה. עד סוף האירוע הייתה הכלה נשארת עם אותה שמלה. חלק מהכלות היו שוכרות שמלות בחנויות לשמלות כלה ואחרות היו תופרות שמלה מיוחדת להן לאותו ערב.

 

מה מיוחד השנה? 

 

שמלות כלה, במיוחד שמלות כלה 2017, נראות כאילו נלקחו מארון בגדים של נסיכה. כל כלה דואגת שתהיינה לה לפחות שתי שמלות. עם האחת היא נכנסת לחופה והשנייה מיועדת לשאר הערב. יש בארץ מספר מעצבי שמלות כלה מפורסמים שמעצבים על פי הזמנת הכלה או מציגים בפניה את המלאי שיש להם בחנות. שמלות כלה 2017 מעוצבות בצורה סולידית יותר מאלו של השנים שעברו. בכל שנה מתווספות לשוק חנויות לממכר והשכרת שמלות כלה. יש להניח שגם חנויות שמלות כלה 2017 יורחבו ולכלות יהיה מבחר גדול יותר  לחיפוש אחר השמלה המיוחדת. אנחנו רק בתחילת שנת 2017 אבל קטלוגים ותצוגות אופנה של שמלות כלה 2017 נערכו כבר במחצית שנת 2016. כך שכלות מיועדות  לשנה הנוכחית יכלו לבחור את השמלה הרצויה כבר מזמן. בכל שנה, נערכת תצוגת אופנה של שמלות כלה, ובכלל זה גם שמלות כלה 2017, לא יוצאת מהכלל. כל שנה יש עיצובים חדשים.

 

כמה עולה לקנות / לשכור בארץ? כמה בחו"ל? 

 

עלות השכרת וקניית שמלות כלה גבוהה ויש כלות שמחפשות להוזיל את הוצאות החתונה ובוחרות להזמין שמלת כלה באתרי האינטרנט. גם שמלות כלה 2017 מזמינים מחו"ל והעלות שלהן זולה יותר רוב הפעמים, אלא אם מזמינים כמובן ממעצב/ת על – אבל צריך לקחת בחשבון זמן משלוח ודמי משלוח. עלות שמלה בארץ היא כ-10,000 שקלים לפחות, לעומת שמלה מחו"ל שיכולה לעלות גם רבע, אבל לוקח זמן לקבל אותה. החיסרון בהזמנת שמלת כלה מחו"ל הוא בכך שלעיתים מה שמגיע בדואר אינו זהה למה שפורסם באתר. המידה אינה מתאימה, גימור התפירה אינו מקצועי, היא אינה נראית כשמלת כלה. הדאגה אם השמלה תגיע בזמן לקראת יום האירוע. הדבר היחיד שקיים הוא מחירה הנמוך של השמלה ביחס לשמלה ממעצב. כששמלה מחו"ל מגיעה קרוב ליום החתונה ואינה מוצאת חן בעיני הכלה אין לה  דרך אחרת אלא להתפשר ולרכוש/להשכיר שמלה מתצוגה קיימת.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: מה אסור לשכוח ביום החתונה 

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב