איך מתחילים לחפש שמלות כלה במרכז? 

 

יש כלות שיודעות בדיוק מה הן רוצות ללבוש מתחת לחופה. כבר מגיל צעיר הן מדמיינות את עצמן בתוך השמלה ביום החתונה. אבל רוב הכלות אינן יודעות בדיוק איזו שמחה הן מעדיפות ולכן הן צריכות קצת סיוע בתחום.

 

איך עושים זאת?

 

איך מתחילים לחפש שמלות כלה במרכז זה פשוט מאוד. ראשית בוחרים האם לרכוש או להשכיר את השמלה. מה הקציב העומד בפני הכלה למטרת השמלה. כל אחת רוצה את היפה ביותר אבל לא כל אחת יכולה להרשות לעצמה לרכוש אותה, ואת המסע מתחילים בביקור בחנויות שמלות כלה. בכל חנות שמלות כלה במרכז ובכל הארץ יש מישהו שמתמחה מעבר למכירת או השכרת השמלה גם בעיצוב של שמלות כלה. עצה ממנה מתוך ניסיון העבר שלה מאפשר לכלה לבחור את הכיוון של עיצוב השמלה. 

 

למה דווקא במרכז? 

 

שמלות כלה במרכז אפשר גם לבחור אצל מעצבי שמלות כלה שזוהי התמחותם וכל זמנם ורעיונותיהם בתחום. בהתאם לתקציב העומד בפני הכלה היא יכולה לבחור לתפור שמלה אצל תופרת שתחום עיסוקה הן שמלות כלה. כלות רבות, מכל הארץ מתחילות לחפש שמלות כלה במרכז, בעיקר בתל אביב, בגלל ריבוי החנויות לשמלות כלה ורוב מעצבי שמלות הכלה, הידועים והמפורסמים בארץ, עובדים במרכז.

 

אנחנו מתחילים לחפש שמחות כלה במרכז זמן מה לפני מועד החתונה. ברוב המקרים בין רכישת שמלה או השכרה יש צורך בתיקונים קלים כדי שהשמלה תתאים לכלה וכדי לוודא שביום האירוע הכול יהיה מדויק צריך להתחיל בהכנות מספיק זמן קודם.

 

מה עושים אם רוצים בזול יותר? 

 

כלות שידן אינה משגת לרכוש, לתפור או אפילו להשכיר שמלת כלה יכולות להיעזר גם בחנויות הגמ"ח שמאפשרות לכלה לבחור שמלה לערב חתונתה ללא תמורה רק עם התחייבות להחזירה לאחר ניקוי יבש. יש להדגיש, כי מעצבי שמלות כלה מידי פעם יוצאים במבצעים מיוחדים שיכולים להתאים בדיוק להוצאת שתכננת.

 

אצל מיטל גמליאל תוכלי ליהנות ולהתרשם כבר מקולקציית שמלות כלה 2017 ובעוד שמלות ייחודיות ומרשימות לאירוע מרגש של פעם בחיים!  

 

 

 

למאמר בנושא - שמלות כלה 2017 כי גם בתחום הזה יש חידושים לחצי כאן

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב