שמלת כלה 2018​

בשנה האחרונה נרשמים לא מעט הישגים בתחום עיצוב שמלות הכלה בארץ. 
מעצבים ישראליים פותחים סניפי חנויות שלהם באירופה ובארצות הברית ולוקחים חלק בתצוגות אופנה בינלאומיות ומציגים דגמים נבחרים ואפילו קולקציות שלמות של שמלות כלה לשנת 2018.
אחת הסיבות, להצלחתם של מעצבים ישראליים במדינות אחרות בעולם, נעוצה במהלכים האחרונים שבוצעו בתחום עיצוב שמלות הכלה בארץ בשנים האחרונות.
הדגמים שאפשר לראות על מסלולי תצוגות האופנה מסכמים את ההתקדמות, שהתגשמה הודות לשילוב של פיתוחים מענף הטקסטיל בדגמים שמעצבים בארץ בשנים האחרונות. מעבר ליכולת לעצב בסגנונות שונים, לקבוע טרנדים הולכים ובאים ולשמור על החותם האישי, הפיתוחים בענף מציעים למעצבים בדים בעלי תכונות שונות, שמאפשרים התאמה לתנאים ולצרכים שונים מבלי להקשות על תהליך העיצוב או לפגוע בו.
באמצעות אותם פיתוחים המעצבים יכולים להשתמש בטכניקות תפירה ועיצוב שמתמקדות בנוחות ובנראות, בטקסטורות בד חדשות שמאפשרות לעצב שמלות במראה מפתיע ועוד.
לשילוב של פיתוחים טכנולוגיים שונים מענף הטקסטיל יש השפעה הולכת וגוברת על מעצבי שמלות הכלה ועל התחום כולו, והכלות כבר נהנות מהתוצאות: שמלות הכלה בשנת 2017 מעוצבות מבדים גמישים יותר, ובו זמנית עונות על הצורך המוכר של פיסול הגוף.
הטקסטורות נעימות יותר על הגוף מבלי שיהיה צורך לבצע פשרות בעיצוב השמלה.
תהליכי הייצור של הבדים, בשילוב עם עיצוב הוט קוטור ועיצוב בעבודת יד, מציגים לכלות ליהנות מרמת גימור יוצאת דופן, עד שכל פרח שנתפר מתהדר בשלושה ממדים ונראה כאילו נבט הישר מקו המחשוף של השמלה.​

053-9344553

עיצוב שמלות כלה וערב